zlatíčko Linduška <3

Bolest na duši

20. december 2010 at 20:15 | tynni* |  diary
Rozhodla sem se napsat článek na téma ..
1.Todle téma je mi tak nějak blízký 
2.Potřebuju nějaký nový návštěvníky :D I přesto že mě psaní baví vážně není moc hezký když to nikdo nečte .. 

Tákže .. nevím jestli sem to téma dobře pochopila ale tak ať..
Bolest na duši , každý to řeší jinak. Někdo se vybrečí , někdo to poví nejlepšímu přítelovi a pomůže mu že to mohl někomu říct , někdo de někam kde nikdo není a vykřičí se a někdo se řeže. Patřím do té poslední skupiny , bohužel. Rodiče sou rozvedený , stěhování pro mě nebylo zrovna nejlehčí a najít si nové přátele ? Nesplnitelný úkol. Mamka přišla domů z práce , odešla a vrátila se klidně ve 4 ráno. Každý týden si vodila nový a nový chlapy s představou že to už bude ten pravej a nikdy nebyl. Eště do toho sem se s mamkou každej den hádala a na mojí psychice to zanechalo dost velký šrámy. Denně sem se řezala , denně sem měla záchvaty. Časem se to lepšilo .. mamka se začala uklidňovat , já sem přestala být stydlivá a našla sem si hned několik kámošů .. a najednou jich byla spousta a já sem začla být spokojená.Jenomže každá pohádka jednou končí že .. začly pomluvy , házely na mě špínu a tak mi zbyla jedna jediná kámoška a to byla Lý kterou znáte z předchozích článků. Až nakonec odešla i ona a já byla v koncíích. Jenže sem tak trochu ,vychcaná, a měla sem v záloze Bubluš která je doteďka moje BF a sem možná ráda že sem na mě ostatní vys*ali .. protože teď má Bubluš , skvělýho kluka , a znovu hromadu kámošů :) Občas beru prášky na uklidnění ... občas mám záchvaty , ale už se neřežu a není to tak hrozný jako to bejvávalo a doufám že se z toho jednou dostanu uplně. :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Dominica. Dominica. | Web | 20. december 2010 at 22:17 | React

Taky jsem se dřív řezala,pořád sem si namlouvala že sem sama a sem méně cená,hádala jsem se s mamkou,celý dny sem brečela ale naštěstí mi na to máma přišla a díky ní sem přestala.Ikdyž občas mám chut to udělat neudělám to jenom kvuli to mu že nechci mámu sklamat.

2 Eva Nováková Eva Nováková | Email | Web | 21. december 2010 at 11:29 | React

Zlatíčko, jediný člověk, který tě má na tomhle světě rád, je tvoje mamča. Kamarádi přicházejí a odcházejí, ale mamča ta zůstává. Problémy jsou tu od toho, aby se řešily. Najdi si ke své mámě cestu, mluv s ní, svěřuj se jí, ptej se jí na radu. Když nebude poslouchat, tak křič. Totiž až se uklidníte, tak obě uznáte, že máte svoji pravdu. Pravda bývá někdy nepříjemná a lidi jí nechtějí slyšet, ale může být užitečná, otevřít oči a mnoho věcí změnit a já věřím že k lepšímu. Komunikujte s mamčou. Hlavně se neřež, protože tím problémy nezmizí, ty zůstanou a ubližuješ tím jen sama sobě.

3 Lii * Lii * | Web | 21. december 2010 at 22:43 | React

Láásko, jsem ráda, že jsi přestala ♥
nesnesla bych, kdyby se Ti něco stalo, to víš. :(( ♥ sama moc dobře vím, jaký to je být na dně... každej má něco, už si zvykám. Hlavně že už jsi spokojená ♥

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama