zlatíčko Linduška <3

platonická láska tak jak má bejt ♥

11. december 2010 at 22:05 | kristye. |  diary
jop. po mega dlouhý době sem si založila blog a dávám mu max. týden .. ale co už.
   k nadpisu.
každej jí máme ♥ tu platonickou lásku . . . pro mě je to prostě Justin a ať si každej řiká co chce .. jeho písničky mi zvednou náladu .. dostanou mě z depky ♥ nejsem taková že si ho chci vzít a chci s nim mít děti jak nějaký bláznivý fanynky :'DD ale den bez jeho písniček si nedokážu představit ♥ love me love me say that you miss me ♥ no dobře .. konec o Justinovi ..
   dneska .. je mi divně mám takovej ten pocit ,nic mě nebaví , nic mi nejde, .. brr .. a samozdjřemě každej má kecy typu ,však máš kluka , nejlepší kámošku , dost dalších dobrejch kámošů tak nemá cenu se trápit, mm to jo teda .. :/ kluka možná mám ale .. no nebudu to rozebírat však je to stejně jedno..je jen otázka chvilky kdy mě to přejde tadle nálada..
...a víte co je ,,nejlepší, ? I nejlepší kámoš se na mě vysral . . no nic. báj :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Lii * Lii * | Web | 11. december 2010 at 22:17 | React

s tou náladou to mám naprosto stejně.. :/ přestává mě to bavit celkem... doufám že jak půjdu zase mezi lidi zlepší se to :))
* jinak nesnáším kretény kteří o něm vykřikujou jakej je gay.. většinou závistiví idioti :D

2 Tinnie Tinnie | Web | 11. december 2010 at 22:23 | React

Stejně jako ty jsem si před pár okamžiky založila nejmíň 20-tý blog, a šance jeho úspěšnosti je malá)
Myslím, že nejlepší kámoš.. Samozřejmě, někdy ne, ale většinou je část kamarádství jen přetvářka.. nevěřím na nejlepší kamarádství, protože pak tě někdo kopne do prdele, a ty jsi s nervama v kýblu.. Známe to všichni, buď za tebou pak ten člověk doleze a vše je O.K, nebo nedoleze a ty se chceš zahrabat..(Upřímnost nadevše).. Doufám, že tebe potká možnost číslo 1). Dobrou náladu přeji ;)) Tinnie

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama